Datowniki małe

Wkładanie wkładu tuszujacego z obu stron stempla Prosta wymiana wkładów tuszujących Precyzyjne pozycjonowanie odbicia Mocny i trwały Najlepsza ergonomia podczas ustawiania daty lub cyfr Inteligentny design Zawiera niezmywalny tusz na bazie wody do pieczątek Trodat Otrzymał austriackie oznakowanie ekologiczne. Znajduje się w przyjaznym dla środowiska opakowaniu.
MINI DATOWNIK S160 OPIS PRODUKTU Lekki, poręczny datownik serii Mini. Wykonany został z trwałego, mocnego tworzywa o wysokiej jakości. Jego charakterystyczna mała i lekka obudowa zapewnia wysoki komfort użytkowania. DANE TECHNICZNE Datownik S160 charakteryzuje poręczna forma i lekka obudowa. Format daty dostępny jest w wariancie polskim, cyfrowym oraz ISO. Datownik charakteryzuje się prostym systemem wymiany poduszki, co dodatkowo wpływa na wygodę obsługi. SZCZEGÓŁY Wysokość daty: 4 mm, Wielkość odbicia: 25 x 5 mm, Polecana liczba wierszy: 2, Format daty: polski, cyfrowy, ISO Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, fioletowa, niebieska, zielona. Kolor obudowy: czarny. ZASTOSOWANIE Datowniki serii Mini doskonale sprawdzą się w każdym biurze, magazynie, kasie, placówce pocztowej, dziale kontroli jakości, czy w instytucjach państwowych. INFORMACJE DODATKOWE Symbol poduszki zastępczej: E/10 oraz poduszka E/10/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić.

Nasza oferta dotyczy wysokiej jakości balonów pastelowych, metalizowanych, krystalicznych i neonowych w bogatej gamie kolorystycznej. W ofercie posiadamy również kolorowe balony w kształcie serca i punchballs. Nadruk na balonie nanosimy techniką sitodruku także w przypadku projektów CMYK. Minimalna ilość zamówienia balonów z nadrukiem indywidualnym w 1 kolorze to 300 szt., natomiast wielokolorowy nadruk możliwy jest od 1000 szt. Dysponujemy również akcesoriami do zamówionych balonów (ekologiczne patyczki z końcówkami, wstążki, taśmy do girland, pompki ręczne i elektryczne).

Balony z nadrukiem cena nie obciąża zanadto firmy, mogą być skutecznym gadżetem, pomagającym w promocji biznesu. Nośnik ten świetnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju targów, eventów, imprez masowych. Balony z nadrukiem wyróżniają stoisko targowe, a przy tym mogą bardzo zainteresować najmłodszych. Ponadto balon stanowi doskonałe narzędzie wspomagające kształtowanie świadomości marki. Jeżeli chodzi o balony z nadrukiem cena uzależniona jest od typu i rozmiaru, które sobie Państwo wybiorą oraz ilości kolorów nadruku i nakładu.

Balony dostępne w ofercie naszej firmy to świetny pomysł na reklamę z różnych okazji: firmowych imprez, targów wystawienniczych, akcji promocyjnych i wielu innych. Doskonale sprawdzają się także jako dekoracja na wiele uroczystości, jak rocznice, wesele czy Dzień Dziecka. Duży wybór atrakcyjnych kolorów, akcesoriów i rozmiarów oraz możliwość stworzenia własnego nadruku sprawiają, że ten produkt jest coraz chętniej wybierany przez licznych klientów. Dodajmy, że jeśli chodzi o balony z nadrukiem cena z oferty jest konkurencyjna i idzie w parze z wysoką jakością produktów.

BALONY

W naszej ofercie posiadamy możliwość nadruku na nastepujących balonach:

 • PASTELOWE

  Dostępne w rozmiarach:

 • METALIK

  Dostępne w rozmiarach:

 • KRYSTALIK

  Dostępne w rozmiarach:

 • SERCA

   

 • AKCESORIA DO BALONÓW
  • wentyle, patyczki białe i kolorowe, końcówki do patyków, pompki do balonów ręczne, pompki do balonów elektryczne

Zajączek skacze po lesie,
życzenia w świątecznym koszyczku niesie:
Niech będą to dni radosne i owocne,
bo to Święta Wielkanocne

“Z okazji Nowego Roku życzę Wam

nie tylko spełnienia najskrytszych pragnień,

ale także odwagi, by śmiało podążać za swoimi planami

i nie bać się dążyć do sukcesu.

Niech 2024 rok będzie Waszym najlepszym rokiem!”

Od 11 sierpnia do 15 sierpnia nieczynne…

już są 🙂